Inspirativní prostory v pulzující čtvrti


Ve stále populárnějším Karlíně, ze kterého se v posledních letech stalo centrum mladých, inovativních společností, vznikly moderní kancelářské prostory PRAGA Office & Garden. Architektonické studio ADNS vdechlo budově jedinečný ráz – díky čistým, geometrickým liniím a dominantnímu průčelí skvěle zapadá do místního, architektonicky pestrého koloritu. Za realizací projektu stojí developerská společnost M2 Real Estate.


Ve stopách industriální minulosti


S rozvojem průmyslu v 19. století vznikaly v nezastavěné části Karlína zejména továrny pro strojírenskou výrobu. Jednou z nich byla bývalá slévárna staré Daňkovky, na jejímž místě byla v letech 1929-1931 zřízena opravna automobilů Praga. Právě z této doby se dochovala unikátní stometrová průčelní stěna nesoucí nápis Auto Praga – nyní vkusně propojující průmyslovou epochu s moderní dobou.


Soukromá oáza klidu


Za industriálním průčelím se skrývá oáza v podobě privátní zahrady, kterou navrhl Charles Butler, spoluzakladatel developerské společnosti M2 Real Estate. Díky svému umístění ve vnitrobloku představuje zahrada ideální prostředí pro odpočinek a načerpání energie.
+420 257 328 281, info@pragaoffice.cz