Ráj pro foodies


Z Karlína se v posledních letech stal kulinářský hotspot. Najdete zde vybrané restaurace, stylová bistra i útulné kavárny a vinárny. Nejen BistroEska a bistro Proti Proudu se skvěle hodí na business snídani či oběd, uvolněnou atmosféru si můžete užít v Lokálu Hamburk, kanadském bistru Garage nebo stylovém Avocado Gangu. A na výběrovku jedině do kavárny Můj šálek kávy, Loft Cafe Karlín nebo Kafe Karlín.

Inspirativní sousedství


Ulice Pernerova, vedoucí napříč celým Karlínem, prošla v posledních letech nebývalou proměnou. Z jedné strany je obklopena klidným Vítkovem, z druhé pak živoucí energií Karlína. Kromě zelených ploch najdete v blízkém okolí i silnou kulturní základnu: Forum Karlín, Hudební divadlo Karlín nebo třeba multifunkční projekt Kasárna Karlín. Unikátní veřejný prostor vznikne i po dokončení rekonstrukce Negrelliho viaduktu. 


Skvěle dostupná lokalita


Do PRAGA Office & Garden se snadno dostanete metrem, tramvají i autem. Stanice metra Křižíkova je jen pár minut chůze, stejně tak i tramvajová zastávka Karlínské náměstí. Nedaleko se nachází důležité body pražského centra: náměstí Republiky, ulice Na Poříčí i Na Příkopě. V okolí komplexu je dostatek smíšených zón, takže nebudete ztrácet čas hledáním parkovacího místa. V budově je navíc stanice pro vracení kol v rámci karlínského bikesharingového projektu Homeport.


Můj šálek kávy
Cafe Frida
Loft Cafe Karlín
Kafe Karlín
Eska
Lokál Hamburk
Garage
Nejen Bistro

Metro - Trasa B
Tramvaje - linky 3, 8, 14, 24
Autobus - linky 133, 135, 175, 207 


+420 257 328 281, info@pragaoffice.cz